Fotbalová přípravka

Probíhá nábor dětí do fotbalové přípravky – ročníky 2005 – 2012

Tréninky: každé pondělí (Sulejovice) a čtvrtek (Vchynice) od 17:00

Kontakt: 602 294 353 (p. Veselý) email: fkvchynice@seznam.cz

—————————————————————–

Výsledky:

Pohár – turnaj Brozany (22.10.2017) – 2.místo

Vchynice/Sulejovice – Libochovany: 3:2 (Kirsch, Kostelník 2)
Vchynice/Sulejovice – Brozany: 1:12 (Veselý V.)

—————————————————————–

Pohár – turnaj Sulejovice (8.10.2017) – 2.místo

Vchynice/Sulejovice – Libochovany: 2:0
Vchynice/Sulejovice – Brozany: 0:5

—————————————————————–

Pohár – turnaj Libochovany (30.9.2017) – 2.místo

Vchynice/Sulejovice – Libochovany: 2:5
Vchynice/Sulejovice – Brozany: 0:7

—————————————————————–

Turnaj Velemín (24.9.2017) – 2.místo

Vchynice/Sulejovice – Čížkovice: 4:2
Vchynice/Sulejovice – Třebenice: 2:2
Vchynice/Sulejovice – Velemín: 4:2

—————————————————————–

Turnaj Vchynice (17.9.2017) – 3.místo

Vchynice/Sulejovice – Čížkovice: 3:6
Vchynice/Sulejovice – Třebenice: 3:10
Vchynice/Sulejovice – Velemín: 3:0 (kontumačně)

—————————————————————–

Turnaj Čížkovice (10.9.2017) – 4.místo

Vchynice/Sulejovice – Čížkovice: 2:4
Vchynice/Sulejovice – Třebenice: 2:7
Vchynice/Sulejovice – Velemín: 2:2

—————————————————————–

Turnaj Třebenice (2.9.2017) – 4.místo

Vchynice/Sulejovice – Čížkovice: 1:5
Vchynice/Sulejovice – Třebenice: 3:5
Vchynice/Sulejovice – Velemín: 3:3

—————————————————————–

Pohár – turnaj Vchynice (14.5.2017) – 2.místo

Vchynice – Travčice: 3:3
Vchynice – Malé Žernoseky: 3:0 (kontumačně)
Vchynice – Vědomice: 6:6

—————————————————————–

Turnaj Hoštka (30.4.2017) – 3.místo

Vchynice – Čížkovice: 3:0
Vchynice – Straškov-Vodochody: 0:9
Vchynice – Hoštka: 3:6

—————————————————————–

Turnaj Straškov (23.4.2017) – 2.místo

Vchynice – Čížkovice: 4:1
Vchynice – Straškov-Vodochody: 0:11
Vchynice – Hoštka: 2:2

—————————————————————–

Turnaj Vchynice (16.4.2017) – 4.místo

Vchynice – Čížkovice: 1:4
Vchynice – Straškov-Vodochody: 3:16
Vchynice – Hoštka: 3:6

—————————————————————–

Turnaj Čížkovice (9.4.2017) – 4.místo

Vchynice – Čížkovice: 3:7
Vchynice – Straškov-Vodochody: 1:13
Vchynice – Hoštka: 0:11

—————————————————————–

Pohár – turnaj Zahořany (23.10.2016) – 3.místo

Vchynice – Dobříň/Bezděkov: 1:11
Vchynice – Vědomice: 3:0 (kontumačně)
Vchynice – Zahořany/Křešice: 2:2

—————————————————————–

Pohár – turnaj Vchynice (15.10.2016) – 3.místo

Vchynice – Dobříň/Bezděkov: 2:12
Vchynice – Vědomice: 2:0
Vchynice – Zahořany/Křešice: 2:5

—————————————————————–

Pohár – turnaj Vědomice (9.10.2016) – 3.místo

Vchynice – Dobříň/Bezděkov: 2:11
Vchynice – Vědomice: 3:6
Vchynice – Zahořany/Křešice: 3:2

—————————————————————–

Pohár – turnaj Dobříň (2.10.2016) – 3.místo

Vchynice – Dobříň/Bezděkov: 1:9
Vchynice – Vědomice: 4:1
Vchynice – Zahořany/Křešice: 1:4

—————————————————————–

Turnaj Vchynice (25.9.2016) – 3.místo

Vchynice – Lovosice: 1:11
Vchynice – Malé Žernoseky: 3:6
Vchynice – Velemín: 6:3

—————————————————————–

Turnaj Malé Žernoseky (22.9.2016) – 3.místo

Vchynice – Lovosice: 0:8
Vchynice – Malé Žernoseky: 2:2
Vchynice – Velemín: 6:1

—————————————————————–

Turnaj Velemín (11.9.2016) – 3.místo

Vchynice – Lovosice: 0:6
Vchynice – Malé Žernoseky: 1:5
Vchynice – Velemín: 4:1

—————————————————————–

Turnaj Lovosice (4.9.2016) – 3.místo

Vchynice – Lovosice: 1:16
Vchynice – Malé Žernoseky: 2:5
Vchynice – Velemín: 6:4

—————————————————————–

Přátelský turnaj Sulejovice (18.6.2016) – 1.místo

Vchynice – Sulejovice: 7:4 (Havlíček 6, Veselý J.)
Vchynice – Lovosice: 3:2 (Havlíček, Veselý J. 2)

—————————————————————–

Pohár – turnaj Hoštka (29.5.2016) – 1.místo

Vchynice – Lovosice: 3 – 4 (Šafránek 3)
Vchynice – Hoštka: 4 – 2 (Šafránek 4)

—————————————————————–

Turnaj Vchynice (22.5.2016) – 2.místo

Vchynice – Travčice: 0 – 8
Vchynice – Kostomlaty: 11 – 2 (Šafránek 6, Veselý J. 4, Fornbaum)
Vchynice – Hoštka: 6 – 6 (Šafránek 5, Veselý J.)

—————————————————————–

Turnaj Kostomlaty pod Řípem (8.5.2016) – 3.místo

Vchynice – Kostomlaty: 2 – 0 (Šafránek 2)
Vchynice – Hoštka: 5 – 6 (Šafránek 4, Veselý J.)
Vchynice – Travčice: 1 – 18 (Šafránek)

—————————————————————–

Turnaj Hoštka (1.5.2016) – 2.místo

Vchynice – Travčice: 1 – 5 (Šafránek)
Vchynice – Kostomlaty: 4 – 3 (Šafránek 3, Veselý J.)
Vchynice – Hoštka: 8 – 5 (Šafránek 4, Veselý J. 3, Veselý V.)

—————————————————————–

Turnaj Travčice (24.4.2016) – 3.místo

Vchynice – Kostomlaty: 1 – 0 (Kirsch)
Vchynice – Travčice: 0 – 10
Vchynice – Hoštka: 1 – 5 (Kirsch)

—————————————————————–

Pohár – turnaj Vchynice (1.11.2015) – 4.místo

Vchynice – Pokratice: 1 – 8 (Šafránek)
Vchynice – Terezín: 0 – 12
Vchynice – Liběšice: 1 – 11 (Šafránek)

Pohár – turnaj Terezín (25.10.2015) – 4.místo

Vchynice – Liběšice: 0 – 12
Vchynice – Pokratice: 1 – 8 (Kirsch)
Vchynice – Terezín: 1 – 11 (Šafránek)

Pohár – turnaj Liběšice (18.10.2015) – 4.místo

Vchynice – Pokratice: 1 – 6 (Dvořáková)
Vchynice – Terezín: 3 – 4 (Veselý J., Dvořáková, Šafránek)
Vchynice – Liběšice: 1 – 13 (Šafránek)

Pohár – turnaj Pokratice (11.10.2015) – 4.místo

Vchynice – Pokratice: 0 – 14
Vchynice – Terezín: 0 – 13
Vchynice – Liběšice: 1 – 12 (Veselý J.)

Turnaj Vchynice (4.10.2015) – 4.místo

Vchynice – Libochovany: 0 – 4
Vchynice – Pokratice: 2 – 10 (Veselý J. 2)
Vchynice – Lovosice: 4 – 5 (Šafránek 2, Veselý J., Dvořáková)

Turnaj Lovosice (27.9.2015) – 4.místo

Vchynice – Libochovany: 2 – 2 (Kirsch, Šafránek)
Vchynice – Pokratice: 0 – 5
Vchynice – Lovosice: 1 – 7 (Kirsch)

Turnaj Libochovany (19.9.2015) – 4.místo

Vchynice – Libochovany: 2 – 2 (Veselý J., Šafránek)
Vchynice – Pokratice: 0 – 10
Vchynice – Lovosice: 3 – 5 (Veselý J. 3)

Turnaj Pokratice (13.9.2015) – 2.místo

Vchynice – Lovosice: 4 – 2 (Šafránek 3, vlastní 1)
Vchynice – Pokratice: 1 – 11  (Šafránek)
Vchynice – Libochovany: 3 – 0 (Šafránek 2, Fornbaum)

—————————————————————–

Turnaj Úštěk (16.5.2015) – 3. místo

Vchynice – Úštěk: 1 – 10 (Veselý J.)
Vchynice – Rovné: 1 – 4  (Havlíček p.)

Turnaj Rovné (10.5.2015) – 3. místo

Vchynice – Rovné: 0 – 4
Vchynice – Úštěk: 4 – 5  (Havlíček 2, Šafránek 2)

Turnaj Vchynice (3.5.2015) – 3. místo

Vchynice – Rovné: 2 – 8 (Šafránek 2)
Vchynice – Úštěk: 3 – 7  (Havlíček 2, Šafránek)

Turnaj Vchynice (28.9.2014) – 3. místo

Vchynice – Polepy: 2 – 6 (Havlíček 2)
Vchynice – Velemín: 5 – 4  (Havlíček 3, Šafránek 2)
Lovosice – Vchynice: 17 – 0

Turnaj Lovosice (21.9.2014) – 4. místo

Velemín – Vchynice: 7 – 5 (Havlíček 3, Šafránek 2)
Polepy – Vchynice: 7 – 3  (Havlíček 3)
Lovosice – Vchynice: 9 – 0

Turnaj Velemín (14.9.2014) – 2. místo

Velemín – Vchynice: 3 – 0
Lovosice – Vchynice: 6 – 2  (Šafránek, Veselý)
Polepy – Vchynice: 1 – 4 (Šafránek 2, Havlíček 2)

Turnaj Polepy (7.9.2014) – 4. místo

Lovosice – Vchynice: 19 – 0
Velemín – Vchynice: 3 – 1  (Havlíček)
Polepy – Vchynice: 3 – 1 (Šafránek)

 

vchynice.gif